Halloween CostumesLoading...

Kdo je On-Line

Právě připojeni - hostů: 21 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes3
mod_vvisit_counterVčera17
mod_vvisit_counterTento týden87
mod_vvisit_counterTento měsíc551
mod_vvisit_counterCelkem151643

PřihlášeníQUASY 50 - FOTKY
Napsal uživatel Ňůmen   
Pátek, 10 Listopad 2017 10:54

V tom shonu před prázdninama jsem zapomněl vložit fotky z oslavy ... A i jsme si zalezli na Housce :-)

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.712730798920897&type=3

 
SLANĚNÍ - DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Napsal uživatel Ňůmen   
Pondělí, 09 Říjen 2017 09:12

Tady je vzkaz od Yettiho, komu to třeba nepřišlo do mailu:

 

Ahoj kamarádi, lezci a přátelé HOSOHOPO,

Tradiční „Poslední slanění 2017“ našeho HO se bude konat od 16.11 do 18.11.2017 v restauraci „U Krobiána“ v Hostími, což je údolím Kačáku ze Srbska cca 45min. Proto letos netradičně pojedeme společně vlakem!! Ne autobusem!!. Sraz na Smíchovském nádraží (jede i z hlavního n.) je v 18.00hod., odjezd je v 18.25hod., příjezd Srbsko 19.01. Domů v sobotu po obědě každý dle svých potřeb, lze zůstat i do neděle. Spaní v restauraci v přísálí ve vlastních spacácích , část lidí v postelích tamtéž Lze si postavit i vlastní stan. Cena spaní v baráku a snídaně s večeří je vyjednána na 150Kč! Strava převážně z prasátka, obědy z vlastního zdroje nebo dokoupení  pak na místě. Letos budou opět určena družstva (oznámím dopředu , dle počtu přihlášených) a tyto týmy si připraví scénky  dle instrukcí!! Samozřejmě orientační závod, partyzánská tombola, inteligenční testy družstev a jiná překvapení, jistá je hudba, prosím nástroje ssebou!!! Při dobrém počasí lezení ve Sv. Jánu, Dušičkové stěně a procházky po okolí. Orientační cena piva 25Kč/půlitr, sponzoři vítáni!!!

Odjezd již ve čtvrtek, neb v pátek je státní svátek a jiný termín volný není!!! Pokud jsem na někoho zapomněl, předejte prosím info. Dík.

Jízdenka na vlak se bude kupovat společná a je nutné znát počet strávníků a nocležníků, proto se neprodleně přihlašujte a to mně nebo Červajzovi. Pozor mám od října novou emailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , číslo mobilu zůstává.

Omluveni jsou jen ti, co si jdou na vlastní pohřeb, ten den rodí a nebo se prokážou notářsky ověřenou fotografií vyhořelého bytu či amputace obou (ne jedné) končetin.

Vzhledem k tomu, že jsem nastoupil do zaslouženého důchodu budu mít opět více času na „zocelení stavu oddílu“ a jak říká Quasi : předsedo nastol zpět cestu „osvícený diktátor“, ať se zase vrátí sranda  na slanění a lidi budou litovat, že s HOSOHOPO nevyjeli..?!!

Moc se na vás těším

A s pozdravem HORE ZDAR!

Zdraví YETTI

 
SLANĚNÍ - ZMĚNA OHLÁŠENÉHO TERMíNU
Napsal uživatel Ňůmen   
Čtvrtek, 21 Září 2017 22:08

POZOR ZMĚNA!
10. listopadu nemají v Hostimi v hospodě volno.
Slanění se posunuje. Odjezd 16. 11. ve čtvrtek (pátek je svátek) kolem 18:00 ze Smíchova. Vlak upřesníme. Stejně tak i vybavení pro bivak na sále a jídlo. Návrat v sobotu odpoledne, nebo možná i v neděli ...

 
Více článků...
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL